3 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Gdak (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy:
Mariana Jachimowicza 17, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa linii produkcyjnej, kontrola jakości, obsługa maszyn.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
26.09.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 260 PLN Praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6
Wynagrodzenie zasadnicze plus 500 brutto premii.

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pracodawca:
"Randstad Polska" Sp. z o.o. ("Active Plus" Sp. z o.o.)

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Bolesława Chrobrego 37a, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Anna Moczadłowska
Numer telefonu:
667 961 672
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
50
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE