4 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Andrzej Banaś (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER

Miejsce pracy:
Długa 2, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klientów i sprzedaż towarów, wysyłanie faktur oraz innych dokumentów magazynowo finansowych, bieżąca kontrola stanów magazynowych, przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu, dbałość o ekspozycję towarów, sortowanie, pakowanie, etykietowanie towaru, obsługa urządzeń technicznych (komputera) w dziale instalacji i urządzeń sanitarnych.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
20.09.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 4 100 PLN Praca w godz. 7:00-15:00, 10:00-18:00.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
sprzedawca w branży przemysłowej

Zatrudnienie od zaraz:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Istnieje możliwość przyuczenia.

Pracodawca:
Centrum Budowlane "Sirbud" Daniel Sip, Dorota Barańska Sp. j.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Marek Seydak
Numer telefonu:
508 223 964
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE