MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Taką pracę oferowano w Wałbrzychu i okolicy z końcem 2023 roku! Zobaczcie co, gdzie i za ile!

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

Miejsce pracy:
Osiedle Górnicze 19A, 58-308 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Organizowanie czasu wolnego podopiecznych poprzez udział w zajęciach terapeutycznych oraz imprez okolicznościowych, aktywizowanie.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.01.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 4 600 PLN Praca w godzinach od 7.30 do 15.30

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
terapeuta zajęciowy

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Umiejętność organizowania czasu wolnego podopiecznym.

Pracodawca:
"Dom Seniora-Rusinowa" w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Małgorzata Lisowska
Numer telefonu:
74 844 68 65
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
29.12.2023
Data aktualizacji:
Data ważności:
26.01.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE