MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
3 z 9
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

SERWISANT / ELEKTROMONTER

Miejsce pracy:
11 Listopada 31, 58-302 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Serwis, przeglądy techniczne i konfiguracja urządzeń fiskalnych oraz terminali płatniczych, instalacja, diagnostyka i naprawa systemów monitoringu wizyjnego, alarmów i domofonów, sporządzanie niezbędnej dokumentacji i nadzór nad nią.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
20.11.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 6 000 PLN
Praca w godzinach: 9:00- 17:00.

Praca na okres próbny: 2 miesiące okresu próbnego, później czas określony.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
serwisant urządzeń biurowych

Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B

Pracodawca:
Paweł Orfin ORFIN.INFO Paweł Orfin

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Paweł Orfin
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Brak danych.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
07.11.2023
Data aktualizacji:
Data ważności:
30.11.2023

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE