4 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Karol Makurat (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ, CHOREJ, NIEPEŁNOSPRAWNEJ - ON

Miejsce pracy:
Forteczna 28/35, 58-316 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Opieka nad osobą starszą chodzącą lub leżącą.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
15.06.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 20,47 PLN Praca wykonywana w domach podopiecznych.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką godzinową

Zawód:
opiekun osoby starszej*

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Wykształcenie mile widziane zasadnicze zawodowe. Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą, chorą, niepełnosprawną chodzącą lub leżacą, może być nieudokumentowane.

Pracodawca:
Fundacja Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Feniks" w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Ewa Mizgalska
Numer telefonu:
663 171 113
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwa pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
2