2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)!

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY FUNDUSZ PRACY)

Miejsce pracy:
Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zgodny z wnioskiem

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.06.2022
Data zakończenia pracy:
31.05.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 3 010 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pracownik pomocniczy obsługi hotelowej*

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres:
Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta
Numer telefonu:
74 840 73 00
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
skierowanie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK

Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE