MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
7 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Anna Kaczmarz (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy:
58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Malowanie konstrukcji stalowych przy użyciu agregatu malarskiego.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
28.04.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
mile widziane doświadczenie możlwiość przyuczenia do wykonywania zawodu sumienność, chęć pracy zdolności manualne

Pracodawca:
"Total Serwis" Janusz Baran

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
2