3 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty w Wałbrzychu i okolicy (z PUP)!

STRAŻAK/STAŻYSTA

Miejsce pracy:
Ogrodowa 20, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Udział w działaniach ratowniczo - gaśniczych.

Rodzaj umowy:
Powołanie

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.08.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 4 222 PLN Wynagrodzenie zasadnicze plus dodatek z tytułu wysługi lat.

Praca w systemie zmianowym (24 godz. służby i 48 godz. odpoczynku).

Okres zatrudnienia przez pierwsze 3 lata służba przygotowawcza, potem służba stała.
Miejsce wykonywania pracy: ul. Ogrodowa 20, 58-306 Wałbrzych oraz ul. Przemysłowa 1, 58-300 Wałbrzych.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
strażak

Typ propozycji:
praca stała

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie branżowe
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
obywatelstwo polskie niekaralność korzystanie z pełni praw publicznych zdolność fizyczna i psychiczna do pełnienia służby

Pracodawca:
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:

Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Dokładny opis procesu rekrutacji wraz z wymaganiami został zamieszczony na stronie internetowej pod adresem https://www.gov.pl/web/kmpsp-walbrzych/ogloszenie-o-naborze
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: inny, Termin: do 18 maj 2022 do godz. 15:30

Liczba miejsc pracy:
1