MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz, może jest tu propozycja dla Ciebie (oferty z PUP)

PIELĘGNIARKA

Miejsce pracy:
Parkowa 3, 58-350 Sokołowsko, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Całosciowa opieka nad pacjetem, prowadzenie dokumentacji medycznej, edukacji pacjenta.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
03.06.2024
Data zakończenia pracy:
31.08.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 5 965,38 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pielęgniarka

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie branżowe, medyczne

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarka

Pracodawca:
"Sanatoria Dolnośląskie" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Agnieszka Zielińska
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Cv, list motywacyjmy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
03.06.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
28.06.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE

Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia:
03.06.2024