MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 13
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz, może jest tu propozycja dla Ciebie (oferty z PUP)

BLACHARZ - DEKARZ

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca na rusztowaniach i w warsztacie blacharskim.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
03.06.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 5 500 PLN Praca w godzinach od 7.00 do 15.00

Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
blacharz*
Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pracodawca:
PPHU PORTAL KRZYSZTOF SOBOL, PPHU PORTAL-INWESTYCJE KRZYSZTOF SOBOL WSPÓLNIK S.C., PPHU PORTAL-RENOWACJE KRZYSZTOF SOBOL WSPÓLNIK S.C.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Jarosława Dąbrowskiego 23/2, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Tomasz Sozański
Numer telefonu:
601 428 127
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon

Liczba miejsc pracy:
4
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
03.06.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
02.07.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia:
03.06.2024