MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Szukasz pracy? Zobacz jakie są najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolic!

MAGAZYNIER

Miejsce pracy:
Uczniowska 30, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
1.Przyjęcie towaru.
2. Praca na wózkach widłowych.
3. Rozładunek i załadunek samochodów z towarem.
4. Praca w systemie magazynowym i dbałość o parametry jakościowe.
5. Kompletownie oraz pakowanie zamówień.
6. Obsługa zwrotów, współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu poprawy wyników.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
04.09.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 4 200 PLN Praca w godzinach: 6:00- 14:00, 14:00- 22:00, 22:00- 6:00, zdarzają się nadgodziny i praca w weekend.

Pracodawca oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
Prywatną opiekę medyczną Luxmed,
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport,
Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
Dojazdy dla osób z okolic Wałbrzycha (np. Boguszów Gorce, Kamienna Góra, Witków, Czarny Bór).

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
magazynier

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Pracodawca:
"Joysonquin Automotive Systems Polska" Sp. z o.o./Joysonquin/Quin Polska/Grossmann Polska

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Uczniowska 30, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu:
Ewa Sobolewska-Tworek
Numer telefonu:
609-918-007
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
4
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
04.09.2023
Data aktualizacji:
Data ważności:
03.10.2023

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE