2 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Praca w Wałbrzychu i okolicy! Najnowsze oferty (z PUP)! Zobaczcie!

KIEROWNIK KLUBU SENIOR+

Miejsce pracy:
Stefana Żeromskiego 32, 58-350 Mieroszów, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Kierowanie bieżącą działnością i realizacja programu Klubu Senior +, koordynowanie spotkań i zajęć dla seniorów i organizowanie form wsparcia, zaspokajanie potrzeb edukacyjnych, kulturalnych, rekreacyjnych, organizowanie spotkań, wycieczek, spacerów.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
20
Liczba godzin pracy w miesiącu:
nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
01.04.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 28,5 PLN

System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
kierownik projektu

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), kierunek: nauki społeczne, specjalizacja: organizacja pomocy społecznej

Umiejętności i uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 3

Inne wymagania:
3-letni staż w pomocy społecznej

Pracodawca:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Mieroszowie

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy

Adres:

Osoba do kontaktu:
Bogusława Nawrat

Numer telefonu:
74 84 58 262

[email protected]

Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
CV, świadectwo pracy
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
05.03.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
27.03.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE