2 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Praca w Wałbrzychu i okolicy. Najnowsze oferty (z PUP)!

TYNKARZ (PRACE INTERWENCYJNE FEDS 2023 PN. "ZATRUDNIENIE BEZ BARIER")

Miejsce pracy:
Boguszów-Gorce, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
zgodny z wnioskiem

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.03.2024
Data zakończenia pracy:
30.11.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 4 242 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
tynkarz
Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Zawód:
Tynkarz (wymagany staż - lata: 1)

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres:
Marcina Kasprzaka 7, 58-370 Boguszów-Gorce, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta
Numer telefonu:
748449274
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
skierowanie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
16.02.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
15.03.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE