MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Praca w Wałbrzychu i okolicy! Najnowsze oferty z PUP! Zobaczcie!

MENADŻER BIURA

Miejsce pracy:
58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
zarządzanie biurem, rozdział obowiazków dla pracowników, sprawy reklamy firmy, sprawy sprzedaży

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.02.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 4 242 PLN Wynagrodzenie zasadnicze + premie.

Praca w godzinach 8-16 tylko w dni robocze.

Umowa na czas określony- 1 miesiąc
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierownik biura

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Umiejętność obsługi komputera, znajomość reklamy firmy, znajomość spraw związanych ze sprzedażą.

Pracodawca:
JOB AND WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO 3, 20-262 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
Osoba do kontaktu:
Patrycja Suchanek
Numer telefonu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
16.01.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
15.02.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE