4 z 14
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Gdak (zdjęcie ilustracyjne)

Praca w Wałbrzychu i okolicy. Najnowsze oferty (z PUP)!

OPERATOR DS. OBRÓBKI PASÓW I TAŚM TRANSPORTUJĄCYCH

Miejsce pracy:
1 Maja 62, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca przy produkcji pasów i taśm transportujących, praca ciekawa, różnorodna, unikalna. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 (wolne wszystkie weekendy).

Dodatkowo pracodawca oferuje takie benefity jak ubezpieczenie grupowe, pakiet LuxMed, premie uznaniowe, nagrody.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.12.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 19,7 PLN
System wynagradzania:
nie dotyczy

Zawód:
pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe, techniczne

Umiejętności i uprawnienia:
współpraca w zespole,Czytanie rysunków technicznych

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Dokładność, odpowiedzialność, obowiązkowość, sumienność, zaangażowanie

Pracodawca:
"Enitra" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV z dopiskiem Operator ds. obróbki pasów i taśm transportujących
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Liczba miejsc pracy:
2