MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty z Wałbrzycha i okolicy (z PUP)! Zobacz!

WYCHOWAWCA

Miejsce pracy:
Strzegomska 20 i 41, 58-308 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Praca z młodzieżą niedostosowaną społecznie

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
23.06.2023

Wynagrodzenie brutto:
od 3 690 PLN Wynagrodzenie podstawowe + dodatki .

Praca zgodnie z grafikiem, pełen etat zgodnie z Kartą Nauczyciela

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: resocjalizacja lub socjoterapia

Pozostałe wymagania
Staż pracy ogółem:
lata: 5

Pracodawca:
Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Wałbrzychu

Z dniem 01.09.2019 uległa zmiane nazwa z Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu na Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Beata Lempert
Numer telefonu:
74 842 61 28
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, świadectwo pracy, dokumenty kwalifikacyjne - ksero.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE