3 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Anna Kaczmarz (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolicy (propozycje PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - UZUPEŁNIENIE STANU ZATRUDNIENIA)

Miejsce pracy:
Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zgodny z umową
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
12.10.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 2 800 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
pomocniczy robotnik budowlany

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
podstawowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Adres:
Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Osoba do kontaktu:
Kontakt osobisty z doradcą klienta
Numer telefonu:
748407300
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Skierowanie
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:

Liczba miejsc pracy:
1

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK