4 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Łukasz Gdak (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy z Wałbrzycha i okolic (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy:
JACHIMOWICZA 6, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
W związku z nowym projektem , od sierpnia poszukujemy 10 pracowników do obsługi produkcji w fabryce mieszczącej się w Wałbrzyskiej strefie Ekonomicznej.

Praca polega na odbieraniu z hali produkcyjnej pustych opakowań po komponentach, transportowanie w wyznaczone miejsce , czyszczenie z zanieczyszczeń ,składanie na paletach i wywóz palet w wyznaczone miejsce.

Praca 3 zmianowa

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.08.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 20 PLN

Godzina zakończenia pracy 23:59

Praca na okres próbny 1 rok

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką godzinową

Zawód:
pracownik produkcji

Typ propozycji:
praca stała, praca w wolne dni,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze zawodowe

Pracodawca:
PAP-TRANS Piotr Brożek

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Jurija Gagarina 20, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu:
Piotr Brożek
Numer telefonu:
748481293
[email protected]
Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
10
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE