2 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. Jarosław Jakubczak (zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i powiecie (z PUP). Zobaczcie co, gdzie i za ile!

PRACOWNIK SERWISU - KIEROWCA

Miejsce pracy:
Ludwiga Van Beethovena 25, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Dostawa i odbiów towaru do i od kleinta, samodzielny załadunek. Załadunek i rozładunek samodzielny, do wskazanych miejsc u klienta.
Praca na terenie Dolnego Śląska.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
21.12.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 3 200 PLN

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
kierowca samochodu osobowego

Zatrudnienie od zaraz:
TAK

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie zawodowe