4 z 11
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzychu i okolicy (z PUP). Zobaczcie!

MUZYK ORKIESTROWY SOLISTA W GRUPIE ALTÓWEK

Miejsce pracy:
Juliusza Słowackiego 4, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Branie czynnego udziału w próbach, koncertach oraz wszystkich innych formach działalności artystycznej organizowanej przez Filharmonię Sudecką, samodzielna praca mająca na celu samodoskonalenie i utrzymanie jak najwyższego poziomu instrumentalnego, profesjonalne przygotowywanie się do prób z bieżącego repertuaru, bycie dyspozycyjnym w trakcie produkcji artystycznej, odpowiedzialność i dbanie o powierzone instrumenty muzyczne będące własnością Filharmonii Sudeckiej, dbanie o powierzone materiały nutowe, odpowiedzialność za wysoki poziom wykonywanych utworów.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na czas określony

Warunki świadczenia pracy:
Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
NIE
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Liczba godzin pracy w miesiącu:
160

Data rozpoczęcia:
01.02.2024

Wynagrodzenie brutto:
od 5 300 PLN Płaca zasadnicza + dodatek za staż pracy + inne.

System i rozkład czasu pracy: jednozmianowa w przerywanym czasie pracy.

Praca w godzinach zgodnych z Regulaminem Pracy oraz harmonogramem pracy.

System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód:
instrumentalista

Typ propozycji:
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Doświadczenie w zawodzie mile widziane. Przesłuchanie na stanowisko Muzyk orkiestrowy Solista w grupie altówek 08 marca 2024 r. (piątek) o godz. 13:00 w Sali Koncertowej Filharmonii Sudeckiej przy ul. J. Słowackiego 4, 58-300 Wałbrzych Program przesłuchania dostępny jest pod linkiem: https://fsudecka.sharepoint.com/:f:/g/Eq3YFk6_KY9IvBtsmoD9XicBm2O2lGYqhHKTt_w1khI_KQ?e=BXtksk

Pracodawca:
Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Agnieszka Bryk
Numer telefonu:
74 842 64 09
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, dossier artystyczne, formularz zgłoszeniowy do przesłuchań dostępny pod linikem: https://forms.office.com/e/Wv0jZj8W8T
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8:00-13:00

Liczba miejsc pracy:
1
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Data dodania:
01.02.2024
Data aktualizacji:
Data ważności:
06.03.2024

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE