4 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:...
fot. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne

Najnowsze oferty pracy w Wałbrzych i okolicy(z PUP). Zobacz co, gdzie i za ile!

MODELARZ - LAKIERNIK

Miejsce pracy:
Piasta 21C, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
W zależności od zlecenia.
Usługi blacharskie, lakiernicze, modelarskie.

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Warunki świadczenia pracy:
Stacjonarna

Wymiar etatu:
nie dotyczy
Zmianowość:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
nie dotyczy
Liczba godzin pracy w miesiącu:
nie dotyczy

Data rozpoczęcia:
20.07.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 3 100 PLN

Zawód:
blacharz samochodowy

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
Mile widziane inne umiejętności zawodowe

Pracodawca:
MAGDALENA WINTONIAK YAXEN&AUTO BOAT SERVICE

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Adres:
Osoba do kontaktu:
Jacek Wintoniak
Numer telefonu:
607684250
[email protected]
Język aplikacji:
polski
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Liczba miejsc pracy:
2
w tym dla niepełnosprawnych:
0

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP:
NIE