Górnik Trans.eu Wałbrzych lepszy od ekipy z Pruszkowa!

Paweł Gołębiowski
Paweł Gołębiowski (zdjęcie ilustracyjne)
Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Wałbrzych pokonali na swoim boisku 69:56 Elektrobud-Investment ZB Pruszków. Podopieczni trenera Łukasza Grudniewskiego w ten sposób przerwali serię trzech porażek z rzędu, a także serię rywali – dziewięciu zwycięstw z rzędu. Górnik Trans.eu, który jeszcze niedawno był liderem tabeli nie miał jednak większych problemów z pokonaniem drużyny gości. W połowie spotkania wałbrzyszanie prowadzili 43:24, a w drugiej i trzeciej kwarcie nie dali już sobie odebrać zwycięstwa. Górnik Trans.eu Wałbrzych – Elektrobud-Investment ZB Pruszków 69:56 (20:10, 23:14, 11:18, 15:14) Punkty dla Górnika Trans.eu: Malesa 13, Bojanowski 13, Ochońko 12, Wróbel 9, Jakóbczyk 8, Cechniak 6, Durski 3, Ratajczak 3, Zywert 2.