Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych wygrali u siebie z GKS-em Tychy

Paweł Gołębiowski

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych wygrali u siebie 73:65 z GKS-em Tychy. Po pierwszej kwarcie, wygranej przez gospodarzy 18:12 wydawało się, że wałbrzyszanie będą kontrolowali przebieg meczu. W drugiej odsłonie zdobyli jednaj tylko 4 punkty i na trzecią część spotkania wychodzili przy prowadzeniu GKS-u 31:22. Na szczęście dla Górnika Trans.eu w trzeciej kwarcie to GKS zagrał fatalnie w ataku i po 30. minutach było 46:37 dla gospodarzy. Ekipa trenera Marcina Radomskiego nie oddała już prowadzenia.

Górnik Trans.eu Wałbrzych - GKS Tychy 73:65 (18:12, 4:19, 24:6, 27:28)
Górnik Trans.eu: Niedźwiedzki 19, Kruszczyński 15, Durski 11, Der 9, Wróbel 8, Ratajczak 6, Spała 5, Glapiński 0, Krzywdziński 0