FORUM mieszkańców Głuszycy

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Komentarze (24020)

avatar
avatar
Józek (gość)

http://www.walbrzych4you.pl/aktualnosci/gluszyca/3693-piatka-pojedzie-do-gluszycy -pożyjemy, zobaczymy.....

avatar
Józek (gość)

http://www.walbrzych4you.pl/aktualnosci/gluszyca/3694-kiedy-wyrok-w-sprawie-burmistrz-ogorzelec -to ważna informacja

avatar
A.T. (gość)

PRACA - pilnie poszukiwany dyrektor (kierownik) agencji towarzyskiej, może on zrobi porządek w tym burdelu !

avatar
Roksana (gość)

Programy to możemy zostawić i zapomnieć,ponieważ na nich nie można polegać z racji braku odpowiedzialności.Ludzie pełni zapału i zaangażowania,pomysłowi,młodzi? Brzmi ciekawie ale NIEREALNIE.Na pomysły potrzebne są fundusze a gmina jest kolosalnie zadłużona,prawie bankrut.Raczej nikt normalny nie będzie się pchał na fotel burmistrza.Raczej zobaczymy osoby z aspiracjami potrzebujące uznania.Doświadczeni i rozsądni podziękują.Zostaną Ci,którym zależy na nabiciu własnej kieszeni.Durak z długów po poprzedniku wychodził 10 lat.Kto wyjdzie z długów Ogorzelec? I jak można stawiać na młodą osobę?

avatar
lila (gość)

Oczywiście dobry program to dobry początek. Uważam, że właśnie ludzie młodzi pełni zapału i zaangażowania, pomysłowi, nieskażeni polityką mogą zmienić to miasto. Tylko oni chcą tego naprawdę.

avatar
Boluś (gość)

Ktoś kto pojawia się tylko przed wyborami i mydli nam oczy to nie jest dobry kandydat..Musi to być ktoś z doświadczeniem , którego pracę widać na jego poletku, a nie pojawiający się teraz.Osoba , która coś już zrobiła dla miasta, otwarta, kompromisowa,lubiąca ludzi.

avatar
Roksana (gość) Lila

Programy mogą być bardzo złudne.To tylko obietnice aby zdobyć elektorat,poparcie. Pamiętam jak do moich drzwi pukała Pani Ogorzelec ze swoją kampanią wyborczą, nie mówiła: zadłuże miasto, rozłoże go,mam go gdzieś liczy się wysoka kasa dla mnie i pozycja....itp.Mówiła o oczyszczalni,strefie,rozwoju,dotacjach bla,bla bla....GDZIE TO WSZYSTKO JEST? Więc jak można postawić na program? Nie można.Trzeba wybrać osobą pewną,którą znamy od kilkudzieśięciu lat ( nie młodą) wiemy kim jest i co może( typu Durak, Dorosz).

avatar
FRANIO (gość)

Ma pani rację, że jest super babka z jajami na burmistrza. Znamy ją już tyle lat i obserwujemy jej pracę,zawsze aktywna i nasza, nie z obcego miasta.Na pewno zagłosuję z całą rodziną ze znajomkami właśnie na nią .

avatar
seś@ (gość) Lila

No cóż ... Jeśli burmistrza kobieta nie pasuje, mężczyzna również to pozostaje Głuszycy jedyny, słuszny wybór :
https://www.youtube.com/watch?v=ToqNa0rqUtY

Wybierz kategorię