Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Komentarze (30115)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wyborca (gość)

Co z budynkiem po szpitalu, co z cieplownia, co z z pomieszczeniami po bylym kinie, co z Zespolem Szkol ,co z boiskiem przy tej szkole? Dosc usmiechow i patronatow!

kotowski (gość)

Burmistrz nie jest taki zły jak na początek tylko przesadzają z tą rozrywką powinni się zająć problemami gminy a nie zabawą.Znacznie lepszy Głód niż miałaby być ta ruda, zarozumiała i czerpiąca z innych pomysły Grąz.Chwała,że jej nie ma już!

Kika (gość)

Ciekawe ile jeszcze w tym roku będzie podwyżek czynszu. Co oni myślą, ze ludzie coraz większe pensje mają????

mieszkaniec (gość)

ja nie widzę tutaj złośliwości , taka jest rzeczywistość . Optymizm hihihi, co władza to gorzej się dzieje

Głuszyczanin (gość) (turysta)

A czy ktoś ci każe jeżdzić do Głuszycy. Jeżeli jesteś naprawde turystom ,to napewno znajdziesz piękne drogi nie dziurawe. gładziutkie wyasfaltowane . życze powodzenia i toche więcej optymizmu. i mniej złośliwości.

turysta (gość)

Gluszyca- miejscowosc turystyczna. Dlaczego? Ma przeciez ul. Turystyczna a ,ze niesamowicie dziurawa- to trudno. Jaki Pan Taki kram.

Turysta + Eee (gość) (wole)

Ja też ,, wole ,, jechać drogą polną lub leśną do takiej głuszycy bo tam wiem czego mogę się spodziewać. A drogi asfaltowe w gminie głuszycy są gorzej dziurawe jak SZWAJCARSKI ser !!! Np.Turystyczna, Kłodzka,Sienkiewicza ,Pamięci Narodowej - to są drogi przelotowe i świadczą o dbałości Radnych i Burmistrza o stan tych dróg. A CO ZARZĄDCĄ DROGI RYBNICA - RYBNICA MAŁA JEST BURMISTRZ MIEROSZOWA ŻE JĄ TAK PIĘKNIE ZROBILI ??????????? więc to ty > nie pisz Bzdur !!!

przychodnia (gość)

Otwarcie przychodni dzisiaj tj.29.05 a działalność usługowa od 1 czerwca br.byłem widziałem przychodnia na miare XXI wieku.

sic! (gość) (za że nowa na)

No cóż, pracownicy ZUMIK-u rzeczywiście są tak wybitnymi fachowcami, że powinni "piastować" swoje stanowiska, a nie zniżać się do jakichś przyziemnych zadań. uhaaaaa!!!!

za że nowa na (gość)

Pracownicy ZUMiK naprawdę nie mają nic lepszego do roboty niż dostarczanie pism mieszkańcom o podwyżce za czynsz? Czy też może zostali zdegradowani do roli listonosza urzędowego? Pan Artur listonoszem ;) A co do samej kwoty podwyżki to mózg się lasuje. Ech...

dojezdzajacy (gość)

Gmina Mieroszow tez nie jest zarzadca tej drogi ale o swoj odcinek potrafila zadbac! Pomimo, ze czlowiek z Gluszycy ma duzy wplyw bo pracuje na odpowiedzialnym stanowisku w firmie, ktora jest zarzadca tej drogi. to nie ma zadnych efektow. Dobry Gospodarz powinien starac sie o wszystko co jest w Jego Gminie!