Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Komentarze (30935)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

inf (gość)

Problem nie z dyrekcją a młodzieżą której trochę odbija tzw. dorosłość. W nowym środowisku próbują zmieniać swoje zachowania i być kimś innym niż byli przez 6 lat. Z tego co pamiętam to takich zachowań w szkole 8 klasowej nie było.

GallAnonim (gość)

Wydaje mi się że takie głupawe komentarze na temat gimnazjum i pani dyrektor wypisuje tylko rozgoryczony rodzic który nie daje sobie rady z własnymi dziećmi, własnym życiem i emocjami.Moje dziecko także uczęszcza do tego gimnazjum z różnymi problemami można sie zwrócić do pani dyrektor i kadry pedagogicznej zawsze są życzliwi i pomocni.ale pamietajcie rozgoryczeni rodzice przede wszystkim rodzic wychowuje dziecko!!!!!!!!!szkoła może tylko pomóc w wychowaniu, nakierowac jeśli są problemy. Reszte dzieci wynosza z domu od rodziców.Bo żadna szkoła nie wychowa za matke czy ojca to nie dom dziecka.Troche błedne jest zrzucanie odpowiedzialności za wychowanie dzieci na szkołe a wykarmienie swojej gromadki na ops głuszyca pani badz panie Gogo gość!

baca (gość) (Gogo)

Jest to kłamstwem ponieważ sama chodzę do tej szkoły a Pani dyrektor jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gogo (gość)

Obecnie jest złożona skarga do burmistrza ,ale się wszystkiego wyparła jest też sprawa w sądzie ,i ciekawa jestem czy pod przysięgą też się wyprze.

adda (gość) (Gogo)

Skoro jest taka do d... to kto na nią glosował w wyborach? Nie bronię jej, ale jak jest źle to weźcie sprawy w swoje ręce, w tej chwili możliwa jest kontrola w szkołach bez wcześniejszej zapowiedzi.... znaleźć wam numer do kuratorium?

Gogo (gość)

Tak, są spotkania za zamkniętymi drzwiami u dyrektorki ,a potem w żywe oczy kłamie że nikt niczego nie zgłaszał,wybiela się krzywdą innych,nie jednych rodziców tak potraktowała i wypisali dzieci z gimnazjum w Głuszycy.

Lee (gość)

Pan burmistrz nie ma czasu na zajmowanie się miastem i gminą ponieważ musi witać i żegnać delegacje uczestniczyć w wielu spotkaniach towarzyskich i dbać o pijar