FORUM mieszkańców Głuszycy

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Komentarze (23866)

avatar
avatar
lid (gość)

Ja jednego nie rozumiem,gdyby była dobra to by nie została zwolniona tylko kolejny starosta zatrudniłby ją dalej.Odszedł
Ławski odeszła koleżanka z Głuszycy.Obecnie funkcję rzecznika prasowego pełni Mateusz Mykytyszyn przy staroście Józefie Piksie.A zobaczcie jakie plotki siała sama poprzednia rzeczniczka o redukcji,likwidacji starostwa.Sam ten fakt świadczy o jej niskiej orientacji polityczno prawnej.

avatar
Nauczycielka :) (gość)

Nie dajcie się zwieść Biskowa pełni funkcje dyrektora ale nie jest dyrektorem.Tak samo pełniła funkcje rzekomego rzecznika w Głuszycy( umowa z Durakiem wiemy jaka) i tak trafiła do Starostwa.Zresztą w Głuszycy funkcje rzecznika pełni obecnie dziewczyna bez wykształcenia więc to chyba policzek dla Bisek Grąz,która jako wykształcona biegała z aparatem po Głuszycy.Pani Grąz już niedługo podziękują za pełnienie funkcji dyrektora i próbuje szukać nowej posady.Nie dajcie się zwieść nic dobrego z tego nie wyniknie

avatar
Paweł (gość) Karolina do Pawła

Moja droga żadne doświadczenie w administracji nie jest pożądane na stanowisku burmistrza.Zauważ,że Pani Ogorzelec bardzo długo pracowała w administracji( chyba 20 lat). Administracja to służenie ludziom czyli wykonywanie ściśle określonych,powierzonych obowiązków.A wracając do tematu Pani Grąz nie widzę nigdzie w historii Urzędu starostwa jej jako doradcy a jako rzecznik.Nad ostatnim dość ciekawym pytaniem zastanowię się i odpowiem.Pozdrawiam

avatar
Karolina do Pawła (gość) Paweł

Paweł, masz rację ona była rzecznikiem przez parę tygodni. Potem awansowali ją na doradcę. A o te finanse to sama ją wprost przy okazji zapytam, bo naprawdę coś mi się obiło o uszy. Zresztą to nie jest teraz ważne, napisz kogo ty widzisz z doświadczeniem w administracji? Albo na kogo ty stawiasz?

avatar
Paweł (gość) Karolina

No bez przesady propagandę siejesz! W starostwie nie była żadnym doradcą a rzecznikiem prasowym(podawanie dziennikarzom informacji dotyczących działań starostwa) z racji skończonej polonistyki.Wobec tego nie ma to nic wspólnego z administracją.Otrzeć się jak piszesz nie znaczy wiedzieć.Wiesz ja też zwiedziłem Sorbonę ale jej nie skończyłem.Żadnych finansów i zarządzania nie kończyła,natomiast o prawie nie ma zielonego pojęcia.Nie jest żadnym przedsiębiorcą gdyż przedsiębiorcą jest tylko i wyłącznie osoba prowadząca prywatną firmę(i tylko tacy ludzie mają inteligencję biznesową)Aby gmina wyszła z długów potrzebny jest przedsiębiorca z inteligencją biznesową.

avatar
Karolina (gość) paweł

Wiesz co, Pani Monika faktycznie ma kierunkowe wykształcenie w kulturze, ale zarządza też "działalnościami gospodarczymi" (basen, chata w łomnicy). Trochę tego przygotowania z polityki, administracji i finansów też chyba ma, bo przez chyba 3 lata pracowała jako doradca starosty, a więc zajmowała się administracją w powiecie. Nie twierdzę,że jest super kandydatką na burmistrza, bo wolałabym mężczyznę, ale chyba żaden z kandydatów nie otarł się tyle o administrację wyższego szczebla, jak ona. I chyba skończyła też zarządzanie i finanse na Akademii Ekonomicznej, więc może i alfą i omegą nie jest, ale przedsiębiorcza na pewno. I chyba ze wszystkich kandydatów najlepiej przygotowywana.Chociaż nigdy nie wiadomo, kto się jeszcze pojawi, może ktoś z jakiejś partii wysoko postawiony? Ale nie wiem, czy potem swoich nie pościąga ;(

avatar
żuraw (gość) zorientowany

Ten problem ma rozwiazać nie urząd ale burmistrz, ma do tego wszelkie mozliwe instrumenty.Problem istnieje od wielu miesięcy a nawet od ubieglego roku.Należało zlecic udroznienie odpowiedniej firmie choćby WZWiK.Za darmo tego nikt nie zrobi. Takim tempem do do końca kadencji tego nie zalatwi !!!

avatar
f (gość) Elżbieta

Tak jest wasza a długi jaki obarczyła gmina są nasze! Takich gospodarzy na gnój na taczce w poprzednich epokach wywozili.Nikt normalny nie pozwoli na to żeby niegospodarna baba niszczyła gminę i miasto

avatar
paweł (gość) Ja

szanowny Panie Pani Monika faktycznie sprawdza się w roli zastępczyni Pani Jarosz, z racji wykształcenia w owym kierunku.Dlatego też świetnie porusza się w temacie prowadzenia Domu Kultury.Proszę zauważyć,że Pani Ogorzelec też była dobrym pracownikiem administracji Urzędu Miasta.Ale......zarówno Pani Bisek Grąz jak i Ogorzelec nie sprawdzą się w funkcji Burmistrza.Polityka i kierowanie administracją są trudnymi funkcjami, do których należy posiadać adekwatne przygotowanie polityczno,prawno,finansowo,ekonomiczno administracyjne plus przedsiębiorczość.Inaczej klapa z jaką mamy do czynienia.Warto wbić sobie do głowy,że jak ktoś jest dobry w jednej dziedzinie np.kulturalnej nie oznacza to,że da sobie radę z finansami,ekonomią,prawem,administracją.

avatar
zorientowany (gość)

Urzad nie jest w stanie usunac niedroznosci w sieci od placu zabaw na Ogrodowej. Zwrocil sie o pomoc do wodociagow, problem jest zalatwiany.

avatar
... (gość)

Jeżeli ta Kobieta zgłosi swą kandydaturę na te zaszczytne stanowisko będę głosował na ta Panią.Jeżeli nie to będzie strata dla Gluszycy że taka osoba kompetentna która bardzo dobrze radzi sobie w rządzeniu placówka kulturalna bez żadnej pomocy obecnych władz zasługuje na. szczególną.


ą uwagę i docenienie jej. pracy z podwładnymi pracownikami. CDK

avatar
żuraw (gość)

Po raz kolejny powstal basen przy ul.Ogrodowej ,gratulacje na władzy głuszyckiej za szybkie rozwi,azanie problemu. Dzieci jak czaple brodzą w błocie.

Wybierz kategorię